top of page
bg-2.png

Hakkımızda

Ana Sayfa > Hakkımızda

GA Danışmanlık olarak mali müşavirlik, denetim, danışmanlık, vergi ve bordrolama hizmetleri alanında kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş, İstanbul ve çevre illeri başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veren bir ekibiz. 2020’den bu yana; danışmanlık ve mali müşavirlik hizmetlerimizi, uzun yıllar özel sektörde devam eden tecrübelerimiz ve profesyonel ekibimizle müşterilerimize ulaştırıyor, onlara değer katmak için çalışıyoruz. Ekip çalışması ile ürettiğimiz hizmetlerimizi daima dürüstlük, saygı ve doğru olanın yapılması temellerine dayandırıp sürekli dinamizmimizi koruyoruz.

Kurulduğu günden bugüne hizmet kalitesi ve anlayışını her geçen gün daha ileriye taşımayı kendisine ilke edinmiş olan G.A Danışmanlık I Smmm  ; değişen dünya ve ülke koşullarına en hızlı şekilde adapte olabilmeyi bilerek müşterilerinin de bu geçiş dönemlerinde sıkıntısız bir şekilde yol alabilmeleri için öncülük etmeyi kendisine görev bilmiştir. Hızla büyüyen şirketimizin temel prensibi, kurumsallaşmış yapısıyla uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık sunmaktır.

Globalleşen ülkemizde çağa ve isteğe uygun raporlama sistemlerinin kurulması,sistemlerin aktif hale getirilmesi ve bu bağlamda yeni gelişmelere önceden müşterilerimiz için hazırlıklarımızı yapmak başlıca farkındalığımızdır.

Misyonumuz

• Kişi ve kurumlara en üst kalitede hizmet sunmak.
• İşimiz hem müşterilerimizi, hem de tüm paydaşlarımızı daha ileriye taşımak.
• Değişen şartlar ve gelişen teknolojiyle her zaman daha iyisine ulaşmak üzere yenilenmek.
• İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.
• Anlaşmazlıkları yapıcı bir şekilde yönetmek.
• Seçkin ve profesyonel ekibimizin, kariyer ve kişisel gelişimlerine yaptığımız yatırımlarla yüksek hizmet standartlarımızın sürekliliğini sağlamak.
• En üst yöneticimizden en alt kademedeki çalışanımıza kadar ortak amacımız; müşteri odaklı, beklentilerin ötesinde yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sunmak.

Vizyonumuz

Globalleşen dünya üzerinde kurumumuz ve müşterilerimizi bilgi düzeyi açısından en üst düzeye taşıyarak ekonomik açıdan kuvvetli, sistemli ve uzun ömürlü oluşumlar meydana getirmek; muhasebe ve mali müşavirlik hizmetlerine yeni bir bakış açısı kazandırmaktır.

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM

Şehir Manzarası
bottom of page